Mieroszów przyszłością Hitlera?

Ten film miał nie powstać, miałem dosyć i jedyne o czym myślałem, to to żeby wypizgać to wszystko do kosza razem z wciśniętym klawiszem shift.

Nakręcenie materiału zajęło mi aż 3dni. Po wstępnym zmontowaniu przyszła pora na render, który trwał ponad 6h. Odpalam film, a tam brak obrazu, tylko moje gadanie. No dobra, trzeba w ustawieniach dać disable resample, da się zrobić. Wszystko gra do momentu, aż wchodzę pod ziemię… ciemność, wszędzie ciemność, a świecę światłem 1500lumenów! Takim czymś to się można prawie opalić.
Pier***e nie robię., tak mi się przynajmniej wydaje, bo mija 10 min. a ja wsiadam do samochodu i jadę jeszcze raz nakręcić scenę w sztolni. Wracam z gotowym materiałem, odpalam zapisany projekt w Vegasie i co? Wszystkie ścieżki dźwiękowe, a więc ta nagrywana przez aparat i przez dyktafon są poprzesuwane i nałożone na siebie. Jak? Jakim cudem się to mogło stać, skoro 6h temu wszystko było ok? 
No nic, w mękach i bólu narodził się ten film. To dopiero drugi materiał, więc powoli będę się starał by kolejne były lepsze. Muszę wyraźniej i pewniej mówić, bo choć wiem co mam mówić to czasami robię to bardzo niepewnie, no i zniweluję te pauzy pomiędzy słowami. Mógłbym to ciąć, ale głupio by to potem wyglądało. Skromnie zapraszam na film 🙂
Po 10ciu minutach powinna pojawić się opcja 720p.

PS: Filmy nie wygryzą foto relacji, są po prostu uzupełnieniem wpisów.

9 komentarzy do “Mieroszów przyszłością Hitlera?”

 1. Statyw, statyw i jeszcze raz statyw, a najmarniej – druga osoba do pomocy. On nagrywa, Ty komentujesz i pokazujesz.
  Miejsca ciekawe, głos wystarczająco pewny. No i jako młoda osoba zacznij pracować nad słownictwem, choć młodym się dużo wybacza i mi się podoba – ma swój koloryt. A film ciekawy, lecz ginie mi głos – to ściągam „downloaderem” by na spokojnie obejrzeć.

 2. Niezłe filmiki. Szkoda tylko że nie wszystko co mówisz i co pokazujesz jest sprawdzone przez ciebie. Jest wielu bajkopisarzy więc jak szukasz informacji w necie poczytaj więcej, i z rożnych stron. Masz fajną pasje, znam to bo sam w tym siedzę, ale sprawdzaj info zanim wybierzesz się w teren i pokazujesz miejsca w których coś było ale już tego nie ma( przykład: baraki po obozie nie stały po środku tego placyku, gdzie to ustrojstwo betonowe leży- jak to nazwałeś, tylko w innym miejscu i są do dziś widoczne pozostałości tych baraków). Życzę ci powodzenia rób dalej to co robisz.

 3. „gerhard03.blog61.fc2.com”
  Wystarczy żeby Satrapa Putin i parszywi banksterzy z USA użyli 1% głowic”A”
  i naszą cywilizację czeka zagłada.A najgorsze jest to,że”wielcy”tego świata nie mają o tym zielonego pojęcia,oni też nie przeżyją!
  „www.nucleardarkness.org”

  „Żyj tak,jakbyś miał umrzeć jutro.
  Ucz się,jakbyś miał żyć wiecznie”
  „www.youtube.com/watch?v=DuiNvULRl8w”
  Pozdrawiam!

 4. Fajnie Fajnie 🙂 Rób to co robisz najlepiej. tylko błagam Cię żebyś nie naśladował tego przygłupa Dariusza Kwietnia i jego bredni o Riese.
  Jeśli chcesz wiedzieć jaki jest PRAWDZIWY Dariusz Kwiecień to zapraszam tutaj:
  http://klamstwa-riese.blogspot.com
  PS. Robisz ciekawsze relacje niż Kwiecień i bardziej wiarygodne oraz pokazujesz to, czego Kwiecień nie pokazał by nigdy. Będę tu częściej zaglądał 🙂
  Pozdrawiam

  1. Dziękuję, wszystkie pozytywne komentarze są budujące, a te negatywne dają znać nad czym trzeba jeszcze popracować 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *