Firma Newell sponsorem Wypraw Leona :)

Moi drodzy, chciałbym Was poinformować już oficjalnie, że sponsorem Wypraw Leona została firma Newell 🙂

Skąd pomysł na współpracę?

Pod ziemią nierzadko spędzamy po kilka godzin, ale na chwilę obecną posiadam tylko jeden akumulatorek do kamery GoPro 7 Black i tylko jeden akumulatorek do oświetlacza, bez którego pod ziemię się nie wybieram. Bywało już tak, że musiałem pomijać na filmach niektóre fragmenty sztolni z uwagi na potrzebę oszczędzania baterii w kamerze. A my powoli przymierzamy się do eksploracji pewnej… ogromnej kopalni poza granicami naszego kraju i tam zasilania będziemy potrzebowali sporo, dlatego postanowiłem nawiązać współprace z firmą Newell.

Czemu akurat Newell?

Tak się składa, że moje pierwsze kamery, a więc SJCAM 4000 i SJCAM 5000 pracowały właśnie na zamiennikach firmy Newell, to samo było z kamerą GoPro 6. Nie zauważyłem wyraźnej różnicy pomiędzy oryginalnymi aku, a zamiennikami tejże firmy. Zresztą… od samego początku mój oświetlacz Yongnuo YN 300 Air jest zasilany właśnie akumulatorkiem firmy Newell i nie mam mu nic do zarzucenia.

Więc chyba nie skłamię, jeżeli powiem, że produkty wspomnianej firmy towarzyszą mi od początku przygody z eksploracją podziemną.

Gdybyście i Wy potrzebowali zasilania, ładowarek, lamp i całej masy sprzętu firmy Newell, to zapraszam Was tutaj:

https://newell.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *